Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Pyszne jak zawsze🙂
Jak zawsze pyszne mięso drobiowe i super frytki :)
Wszystko sprawnie i pysznie
Pysznie i ceplutkie jedzonko!! Plus za dowóz zamówienia, które było szybciej niż sugerowana godzina dostarczenia.
Niestety pomimo, że jedzenie było smaczne oboje z mężem dostaliśmy rewolucji żołądkowych
Jak zawsze wszystko sprawnie, a jedzenie przepyszne
Nasz jedyna restauracja z najlepszymi kurczakami ever! Świeże, smaczne, dostawa zawsze przed czasem😀
Pyszne
Super, jak zawsze
Jedzenie fest, lepsze niż KFC bije ich na głowę
Boski kurczak
Bardzo dobre, wracam tu regularnie
Kurczaki prima sort :) kfc nie ma podjazdu. Burger wołowy również zaskoczył bardzo pozytywnie - jeden z lepszych :)
Jak zawsze świetny i pożywny posiłek dla głodnego :)
Najlepsze burgery , najlepsze frytki i najlepsze Sombrelo Quritto, moje ulubione. Dobre jedzonko, szybka dostawa i fajni ludzie. Polecam!
Szybka przesyłka, dobry posiłek ceny konkurencyjne
Świetnie jak zawsze
Kurczak z dostawy naprawdę świetny – świeży, dobrze doprawiony i sycący. Wszystko dotarło w dobrym stanie i nadal ciepłe. Jeśli ktoś ma ochotę na porządnego kurczaka na dowóz, to dobry wybór.
wszystko super!
Jak zawsze sztos, 10/10
♥️♥️♥️
Pycha!
Tradycyjnie - wszystko idealnie😄
Smak burgerów drobiowych i wołowych - prima :) do tego frytki grube i chrupiące :)
Super
Zawsze pysznie i świeżo
kfc? xDDDD przy Kur Zapiał to mogą się schować z tym kfc całym.
Jak zawsze pyszne
Pałki kurczaka jakby nie były dopieczone.
super!
Wszystko super i smacznie!
Szybka realizacja zamówienia