Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pyszne jak zawsze🙂

Piotr,

Jak zawsze pyszne mięso drobiowe i super frytki :)

Łukasz,

Wszystko sprawnie i pysznie

Igor,

Pysznie i ceplutkie jedzonko!! Plus za dowóz zamówienia, które było szybciej niż sugerowana godzina dostarczenia.

A,

Niestety pomimo, że jedzenie było smaczne oboje z mężem dostaliśmy rewolucji żołądkowych

Paulina,

Jak zawsze wszystko sprawnie, a jedzenie przepyszne

Małgorzata,

Nasz jedyna restauracja z najlepszymi kurczakami ever! Świeże, smaczne, dostawa zawsze przed czasem😀

Katarzyna,

Pyszne

Artur,

Super, jak zawsze

Piotr,

Jedzenie fest, lepsze niż KFC bije ich na głowę

Artur,

Boski kurczak

Lidia,

Bardzo dobre, wracam tu regularnie

Piotr,

Kurczaki prima sort :) kfc nie ma podjazdu. Burger wołowy również zaskoczył bardzo pozytywnie - jeden z lepszych :)

Paweł,

Jak zawsze świetny i pożywny posiłek dla głodnego :)

Łukasz,

Najlepsze burgery , najlepsze frytki i najlepsze Sombrelo Quritto, moje ulubione. Dobre jedzonko, szybka dostawa i fajni ludzie. Polecam!

Araszkiewicz,

Szybka przesyłka, dobry posiłek ceny konkurencyjne

Adrian,

Świetnie jak zawsze

Julia,

Kurczak z dostawy naprawdę świetny – świeży, dobrze doprawiony i sycący. Wszystko dotarło w dobrym stanie i nadal ciepłe. Jeśli ktoś ma ochotę na porządnego kurczaka na dowóz, to dobry wybór.

Magda,

wszystko super!

Sebastian,

Jak zawsze sztos, 10/10

Jakub,

♥️♥️♥️

Katarzyna,

Pycha!

Katarzyna,

Tradycyjnie - wszystko idealnie😄

Katarzyna,

Smak burgerów drobiowych i wołowych - prima :) do tego frytki grube i chrupiące :)

Łukasz,

Super

Mateusz,

Zawsze pysznie i świeżo

Szymon,

kfc? xDDDD przy Kur Zapiał to mogą się schować z tym kfc całym.

Marek,

Jak zawsze pyszne

Maciej,

Pałki kurczaka jakby nie były dopieczone.

Pawel,

super!

Karolina,